Partizan ispunio cilj! Prošli u polufinale, odmorili igrače, videli i mlade nade na delu

06.04.2022

17:38

0

Treneri crno-belih i Loznice istakli da su zadovoljni posle četvrtfinala Kupa

partizanradnkg98 - Copyright MN Press

Pobeda u četvrtfinalu Kupa Srbije za fudbalere Partizana bila je upisana i pre duela sa Loznicom, a igrači su na terenu potvrdili ulogu favorita.

Slavili su prilično rutinski sa 2:0 (2:0) golovima Rikarda i Lazara Markovića, a trener Aleksandar Stanojević istakao je da je zadovoljan prikazanim na terenu u Humskoj.

- Zadovoljan sam, ispunili smo cilj. Možda smo mogli smo da postignemo i više golova. Svesno smo sačuvali neke igrače jer imamo važne utakmice pred nama - rekao je Stanojević, pa pojasnio:

- Neki su imali manju minutažu, neki uopšte nisu igrali. Plan je ispunjen, drago mi je i zbog toga što su mlađi igrači su dobili šansu.

Nije mnogo razloga za zadovoljstvo imao ni trener gostiju Duško Obradović, koji je ocenio da je Loznica igrala sa najtežim mogućim protivnikom:

- Težak protivnik, možda i najteži u ovom momentu. Čestitam Partizanu na zasluženoj pobedi i želim mu svu sreću u nastavku takmičenja. Nas je malo sustigao i umor, tako da više od ovog časnog poraza nismo ni mogli.