Srbija je mogla da ostane bez pobede, ali to svakako ne bi bilo zasluženo! Pogledajte promašaje Mađara na kraju (VIDEO)

24.03.2022

20:43

0

Domaći tim preko Šefera pogodio stativu, a Soboslaj promašio prazan gol u 93. minutu

0MMM6599 - Copyright mnpress

Fudbalska reprezentacija Srbije savladala je Mađarsku sa 1:0 (1:0) u prijateljskom susretu u Budimpešti.

Do trijumfa su izabranici selektora Dragana Stojkovića stigli posle šuta Aleksandra Mitrovića i nespretne reakcije Nađa u 34. minutu. Sudije su pet minuta gledale snimak i na kraju presudile da je lopta prešla gol liniju.

Moglo je, a čini nam se i trebalo da bude 2:0 za Srbiju u 69. minutu. Vučen je i vučen Mitrović u kaznenom prostoru domaćih, sudije su ponovo pregledale snimke, ali su ovog puta odlučile da penala nema.

A onda je zamalo pobeda ispuštena u 93. minutu. Probili su Mađari, Šefer je raspalio po loti i pogodio stativu, a Soboslaj je odbitak poslao pored gola iako je mreža bila potpuno nezaštićena.

Rekli bismo, pravda je pobedila. Orlovi su definitivno zaslužili da slave u glavnom gradu Mađarske.