0

Argentincu sledi otkaz nakon još jednog neuspeha

mbape - Copyright Tanjug/AP

Košmar nikako da prestane. Parižani su posle ispadanja iz Lige šampiona od Real Madrida, dobili još jednu bolnu lekciju i to od Monaka u meču 29. kola francuskog šampionata.

PSŽ je poražen rezultatom 3:0, a golove za Monako postigli su ben Jeder u 30. i 84. minutu i Foland  u 68. minutu.

Horor za "svece" počeo je u 30. minutu. Nunjo Mendeš je nemo posmatrao centaršut sa leve strane, baš kao i Kipembe koji nije ispratio ulazak ben Jedera na prvu stativu, odakle nije bilo spasa za Donarumu.

Novi šok usledio je 34 minuta kasnije. Ponovo je pukla odbrana kod mladog Portugalca i nakon tri pasa kao na treningu, Folandu nije bilo teško da pogodi sa peterca za 2:0. Tačku na ovu blamažu postavio je Ben Jeder iz penala posle rušenja Folanda. Leo Mesi zbog povrede nije bio u protoku za ovu utakmicu.

Ovo će biti verovatno poslednji meč na klupi Maurisiju Poketinu, budući da navijači i katarski vlasnici odavno nemaju strpljenja za njegov rad sa skupo plaćenim zvezdama.