Zvezda ide ka pobedi na „krovu“! Ovako je Ivanić, uz malo sreće, „otvorio“ Voždovac (VIDEO)

14:59

0

Crveno-beli vode protiv Zmajeva

Screenshot 2022-03-03 at 15.53.59 - Copyright Printscreen/Arena sport

Fudbaleri Crvene zvezde na dobrom su putu da „potvrde“ pobedu u nedeljnom 166. večitom derbiju. Crveno-beli danas gostuju na Voždovcu, gde protiv istoimenog domaćina posle prvog poluvremena vode 1:0.

Od starta meča izabranici Dejana Stankovića su opasniji rival. Najveći deo vremena tokom prvih 45 minuta proveo se na polovini „zmajeva“, koje je sredinom prvog dela igre sačuvala i prečka.

Ipak, na isteku 33. minuta nisu bili miljenici sreće. Ivanić je vukao loptu nekoliko desetina metara, sa leve strane je krenuo ka sredini terena, ušao je u kazneni prostor i sa desetak metara pokušao da gađa drugi ugao Krunićvog gola. Na njegovu i sreću crveno-belih, lopta je na putu ka golu pogodila Ivezića, promenila pravac dovoljno da prevari golmana domaćih i završi u njegovoj mreži.