Voša šokirana, Radnik je dobio u Novom Sadu! Napredak u finišu meča izvukao bod protiv TSC-a

0

Odigrane su dve utakmice u Superligi Srbije

20211121mmDjordj04 - Copyright MN Press

Kiks Vojvodine!

Ekipa Slavoljuba Đorđevića dočekala je Radnik iz Surdulice i poražena je na Karađorđu s 0:1.

Gostima je pomogla činjenica da je Stefan Đorđević dobio crveni karton u 34. minutu, pa su Surduličani imali brojčanu nadmoć.

To su iskoristili preko Duronjića koji je postigao pogodak u 59. minutu utakmice. Ispostavilo se - jedini na meču.

Fudbaleri Napretka i TSC-a odigrali su danas u Kruševcu nerešeno 2:2 (1:0) u 24. kolu Superlige.

Domaći tim uprkos vođstvu u prvom poluvremenu, dozvolio je TSC-u da dođe do preokreta i vođstva, ali je na kraju u nadoknadi vremena uspeo da uzme bod.

Napredak je poveo golom Saše Marjanovića u 22. minutu, a od 40. minuta igrali su sa igračem manjem, jer Stefan Jovanović dobio drugi žuti karton.