Blamaža Vladana Milojevića: Al Ahli primio dva komada sa igračem više

17:21 >> 18:00

0

Srpski stručnjak verovatno odbrojava poslednje sate na klupi tima iz Džede

Copyright Profimedia

Vladan Milojević ne može da zaustavi Al Ahli koji se odavno nalazi u slobodnom padu. Na gostovanju Al Fatihu tim srpskog stručnjaka doživeo je i peti uzastopni poraz koji ga je i definitivno udaljio od pozicija na vrhu tabele koje vode u Azijsku Ligu šampiona.

Al Ahli je izgubio rezultatom 4:1 (2:0), ali navijače najpopularnijeg kluba u kraljevini sigurno će od ubedljivog poraza zaboleti više način na koji su Milojevićevi igrači prepustili bodove protivniku. Svemu je prethodila sumnjiva situacija u 10. minutu, posle koje je sudija pokazao na penal za Al Fatih, da bi se posle toga gosti potpuno raspali, dozvolivši rivalu da čak dva puta zatresu mrežu od 58. minuta kada je na terenu imao igrača manje.

Al Raed odigrao je 1:1 protiv Prijovićevog Al Itihada, a Nemanja Miletić i Marko Marin bili su starteri kod Besnika Hasija, dok je Al Tavon Leandrea Tavambe učinio prvenstvo zanimljivijim pobedom na prvoplasiranim Al Šababom kao gost rezultatom 1:3.