Superliga: Mesto gde domaćini na četiri meča uzmu samo bod!

0

Autor: D. B.

Samo je Spartak iz Subotice uspeo da na svom terenu odigra nerešeno

Dok je Partizan rutinski izlazio na kraj sa Bačkom, odigrana su još tri susreta 28. kola Superlige.

Voždovac je pobedio Radnički u Nišu sa 1:0. Jedini gol na meču postigao je Aleksandar Stanisavljević u 72. minutu utakmice. Ovim trijumfom Voždovčani su prekinuli seriju od dva poraza.

Tri od četiri gola u Subotici postignuta su sa “kreča”, a Spartak je odigrao nerešeno 2:2 protiv TSC-a. Dvostruki strelac sa bele tačke za domaćina bio je Lazar Tufegdžić (29. i 90. minut), Nenad Lukić je pogodio sa bele tačke u 63. minutu, a TSC je u vođstvo doveo Đuro Zec u 74. minutu igre.

Konačno, Zlatibor je u Užicu dočekao Javor. Gosti su odneli sva tri boda posle pobede od 2:0.

Javor je u vođstvo doveo Andrej Ilić u 14. minutu utakmice, a pobedu je potvrdio Luka Luković u 83.