"Vredi svake borbe!" Mladen Mijatović i Dea raskinuli, a on sada šokirao potezom
Smatra da vredi suočiti se sa izazovima
Voditelj Mladen Mijatović nedavno se vratio u Srbiju, gde je nakon kraće pauze ponovo zakoračio u svet novinarstva.
Njegov povratak na scenu obradovao je brojne pratioce, a sada je putem društvenih mreža podelio i ličnu poruku o životnim izazovima.
ATAImages/Antonio Ahel
Na fotografiji koju je objavio iz jednog beogradskog kafića, Mijatović je poslao snažnu poruku o istrajnosti i borbi. Njegove reči naišle su na brojne pozitivne reakcije, a mnogi su mu poželeli snagu i uspeh u nastavku karijere i lične borbe.
- Vikend u Beogradu. Sladak život - a život nije uvek lak, ali vredi svake borbe. Tamniji trenuci samo su priprema za svetlije - napisao je voditelj i otkrio u kojim specijalitetima uživa u jesenjim danima..
- Krempita sa višnjama, kafa - dodao je on.
On je nedavno govorio o odnosu sa bivšom devojkom Deom Đurđević sa kojom ponovo sarađuje otkako se vratio na Tv Pink.
ATAImages/ Antonio Ahel
- To je sve normalno, to je deo života, deo posla, bivša devojka, kao bivša devojka, potpuno je to normalno i razumljivo. Civilizovani smo ljudi, kao i sa svakom bivšom devojkom funkcionišem sasvim u normalnim odnosima. Svako radi svoj posao, ja sam isključivo fokusiran na posao i ono što radim i za šta sam plaćen, tako da sve drugo me ne dotiče i sve priče koje se pričaju me ne dotiču. Nisam zainteresovan za njih i fokusiran sam isključivo na posao i na druženje sa iskrenim i pravim prijateljima.
Asmin Durdžić javno raskinuo sa Stanijom Dobrojević: Od danas sam slobodan!
ATAImages/Antonio Ahel Printscreen
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari