Mladen Mijatović ima novu devojku! Posle Dee, opet smuvao novinarku Pinka!
Preko posla su se i upoznali, navodi izvor
Novinar crne hronike Mladen Mijatović vratio se u Beograd i ponovo počeo da radi na televiziji Pink, a to nije jedina novost u njegovom životu, nakon što se brujalo o njegovom raskidu od Dee Đurđević.
Kako prenosi Republika, Mladenova nova devojka je takođe koleginica sa Pinka.
- Sve kolege su se obradovale kada su saznale da se Mladen vraća, a inače je u vezi sa koleginicom koja se bavi praćenjem suđenja. Oni su se preko posla i upoznali - ispričao je izvor.
Đurđevićeva je nedavno otkrila, da je takođe našla novog dečka, te priznala da je zaljubljena i srećna.
ATAImages/Antonio Ahel
- Zaljubljena sam. To je novo - rekla je Dea, pa progovorila o muškarcu koji je imao hrabrosti da joj priđe.
- Nisam ga pomenula imenom i prezimenom i dobro je što nisam. Pošto gleda, sigurno misli: "Kako sam hrabar i snažan." Verovatno treba imati hrabrosti, ali i manjak kompleksa. Prvo treba nositi breme javne ličnosti, pa onda i breme neke javne ličnost koja je preživela ono što je preživela. To jeste svojevrsna hrabrost i manjak kompleksa - rekla je Dea.
Dobila poklon od 14.500 evra: Kaja Ostojić sa mužem proslavila rođendan i godišnjicu braka! (FOTO)
Instagram printscreen/ kaya_ostojic
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari