Komšije s Dorćola izbacile Uroša Ćertića iz stana koji je iznajmljivao? Isplivali detalji!

31.08.2025 | 09:15

Autor: M. G.

I policija je, navodno, morala da reaguje

Copyright ATAImages/Antonio Ahel

Kaskader i nekadašnja rijaliti zvezda, Uroš Ćertić, navodno je izbačen iz stana na Dorćolu, u Beogradu, koji je iznajmljivao. Njegovo ponašanje, prema daljim napisima jednih medija, tamošnji komšiluk nije dugo trpeo - saglasno su ga izbacili iz zgrade, a navodno je i policija morala da reaguje. 

Na pomenutoj lokaciji proveo je, tako, svega nekoliko meseci. 

Dok nije napunio prvu kesu sa đubretom...

- Kad je Uroš došao u naš kraj pre nekoliko meseci, delovao je kao jedan lep, kulturan, fin momak. Komšinica koja mu je izdala stan takođe je imala lepo mišljenje o njemu. Zaista je delovao kao urbani dečko koji vodi računa o svom izgledu i životu. I svi smo to mislili do momenta dok nije napunio prvu kesu s đubretom - počeo je za "Kurir" jedan komšija, a potom je nastavio o tome kako su onda krenuli ogromni problemi. 

Uroš Ćertić, ATAImages/Antonio Ahel
 

- E, onda je došlo do problema. Ne znam šta njemu to znači i zbog čega je to radio, ali bacao je smeće kroz prozor direktno na automobile koji su bili na parkingu ispod njegovog stana. Ovde živi fin narod, pa vam je jasno da automobili nisu bili neki krševi, već noviji četvorotočkaši. Više puta je opominjan, međutim, nastavio je po svom. U jednom momentu je prešao sve granice, pa smo se mi stanari udružili i pozvali policiju koja je morala da reaguje - objasnio je insajder.

I gazdarica reagovala!

Jedno vreme, potom, bio je miran, međutim ponovo se vratio na staro. 

- Nakratko se smirio, a onda je nastavio po starom. Opet je dolazila policija, a onda smo kontaktirali i s njegovom gazdaricom, koja je već bila upućena u situaciju. Izbegavali smo da je svakodnevno zovemo jer žena nije ni kriva ni dužna, samo je izdala stan koji je i ranije iznajmljivala. Međutim, kad je vrag odneo šalu i kad ni policija nije mogla da ga smiri, rekli smo joj da mora hitno da ga izbaci. Žena nas je poslušala i jednog dana smo ga videli kako je spakovao svoje stvari i otišao. Srećno drugom komšiluku u koji će se Uroš doseliti - rekao je komšija za pomenute medije. 

Uroš Ćertić, ATAImages/Antonio Ahel
 

Upitan, s druge strane, da li je bilo kakvih žurki, devojaka, on je odgovorio da to nije bio problem. 

- Bilo je tu raznih žena koje su dolazile, ali nije to bio problem, već njegovo ponašanje koje nije uobičajeno, a ni pristojno - zaključio je tada, dok Ćertić nije bio slobodan za komentar na ovu temu. 

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam