aktuelno

"Radila sam kako sam osećala!" Nikolina Kovač otkrila šta su joj roditelji rekli kada je zatrudnela: Imala sam 21 godinu

20.05.2024

00:22

0

Autor: Vladan Mišić

Prva spusti loptu kada naiđe na neki problem sa Kaporom

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
"Radila sam kako sam osećala!" Nikolina Kovač otkrila šta su joj roditelji rekli kada je zatrudnela: Imala sam 21 godinu
Nikolina Kovač - Copyright ATAImages/ A.A.

Nikolina Kovač uživa u braku sa Sašom Kaporom, sa kojim ima dvoje dece, ćerku Nikoletu i sina Nikolaja.

Pevačica je posle "Zvezde Granda" uplovila u romansu sa kolegom iz istoimenog takmičenja, a nekoliko godina kasnije su se venčali. Nikolina je opisala svoj razgovor sa roditeljima, kada je ostala u drugom stanju sa sinom.

- Bila sam treća godina fakulteta i kada sam odlučila da se bavim javnim poslom, roditelji su me podržali, kao i za sve, ali su mi rekli kako moram da budem mudra i da povlačim pametne poteze. Bilo je nepoverenja kada sam rekla roditeljima da sam trudna, tada sam imala 21 godinu. Ali ja sam uvek neko ko je radio stvari kako oseća - izjavila je Kaporova supruga, koja se ne kaje što je napravila pauzu u karijeri.

"Radila sam kako sam osećala!" Nikolina Kovač otkrila šta su joj roditelji rekli kada je zatrudnela: Imala sam 21 godinuATAImages/Amir Hamzagić
Nikolina Kovač

 

- Možda su neke odluke bile pogrešne u datom trenutku, ali ja sada mog Nikolaja koji ima 11 godina ne bih dala ni za šta na svetu, ni za kakve turneje i albume. Mislim da je zdrava porodica najvažnija jedinka i bez nje smo jako ranjivi, to je nešto što je bezgranično vredno - naglasila je ona.

Kada je reč obavezama oko dece, Nikolina i Saša postižu dogovore i i nema nikakvih problema.

"Radila sam kako sam osećala!" Nikolina Kovač otkrila šta su joj roditelji rekli kada je zatrudnela: Imala sam 21 godinuATAImages/ A.A.
Nikolina Kovač i Saša Kapor

 

- Naravno, kada ja ne mogu da odvezem Nikolaja na trening, on ga odveze. Kada imam više obaveza, on uskače i mi smo bukvalno tim. Nije to bilo od početka tako, mi smo kao klinci ušli u brak, ja sam imala 21 godinu, a on 27 što je za muškarca jako malo. Učili smo i shvatili da smo jedno drugom najpotrebniji i da trebamo da budemo timski igrači, pa će ishod biti bolji i za mene i za njega. Isterivanje pravde i trošenje energije na to ko je u pravu, a ko ne, to je porez koji ne treba da se plaća ako ne mora - ispričala je pevačica, koja dodaje kako često mora da izbroji do deset kako se ne bi posvađala sa mužem.

- Njemu je potrebna ta moja smirenost. Čovek mora da broji od jedan do deset. Od tenzije nemaš ništa. Ja sam se ozbiljno nabrojala do sada - rekla je ona kroz smeh u emisiji "Nije lako biti ja".

Bonus video:

 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike