Kristijan još voli Kristinu, a flertuje s ovom bivšom zadrugarkom? "Kad te neko ne želi, život ne sme da stane!"
I ona je za njega imala samo reči hvale
Iako je Kristijan Golubović tokom najnovijeg televizijskog gostovanja tvrdio da "još uvek voli svoju bivšu, Kristinu Spalević", ipak se upustio u flertovanje sa Slađom Lazić Poršelinom, koja mu je tokom istog pravila društvo.
- Dugo je ona mene prizivala, kad sam se posvađao sa Kristinom, dala mu je gas. Bilo je nekih bliceva kad je prvi put došla tamo u "Zadrugu", kao užička Stanija, znamo iste prijatelje, imamo taj neki vajb, ali nikad ništa ozbiljnije - naglasio je Kristijan u emisiji "Pitao bih za druga", na šta je Slađa prokomentarisala kako se "nikad ne zna".
- Ceo život šetam ovakve... - nadovezao se bio on, pa je Poršelina ponovo dobila reč.
- Kristijan je u pravu, on je mačo muškarac i pored mene mora da izgleda ovako neki gospodin; ja sam uvek volela moć, Kristijan Golubović je moćan muškarac - hvalila ga je ona na sva zvona.
- Kad sam izašao odande, te strele su me pogodile. Kao, kakva ti je košulja, svila iz devedesetih, to mora da se iznese - prisećao se Golubović.
- Kristijane, da li si ti slobodan? - pitao je onda voditelj programa.
Kristijan Golubović, ATAImages/Antonio Ahel
- Kad nisam emotivno slobodan, fizički sam nesposoban, ali zračim tom energijom. Ozbiljan sam vranac i pastuv, tako da, čuvajte me se - poručio je on, te odgovorio na pitanje šta se dešava sa Spalevićevom.
- Kristina je majka moje dece i najveća ljubav na svetu, volim je i dalje, to je jedina prepreka da krenem sam dalje, ne upuštam se da krenem, iako pravim razne gluposti; počeo sam malo slobodnije da se ponašam, izgleda jako neozbiljno s obzirom da nekog volim još uvek, ali ako shvatiš da te neko ne želi, onda se pomiriš sa sudbinom i život ne sme da stane - smatra Kristijan.
- Ja se bukvalno topim, on je bio idol, ja ga obožavam, on ima takve priče, takva poznanstva, tako je interesantan i poseban i stvarno mi je čast. Ovakva alfa ženska pored alfa mužjaka je pitomija i nije divlja mačka, nego je maca - nadovezala se ponovo Slađa.
Slađa Poršelina, ATAImages/Antonio Ahel
- Neverovatno kako im je selo ovo sve, ona je zgodna, ima stomak ima struk, zategnute ruke, duge prste, boju i kvalitet kože, sva je u paketu. Takva je i Maja, jako pedantna, ali Maja nema mozga - izjavio je onda Golubović.
"Volim je najviše na svetu, ali je prezirem..." Kristijan besan nakon što ga je Kristina prijavila policiji: Stari je cinkaroš!
24sedam/Goran Sivački
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari