aktuelno

Viktor progovorio o turbulentnom odnosu s Minom Vrbaški: Mislim da je plakala samo da bi me vratila! (VIDEO)

29.05.2026

18:55

0

Autor: M. G.

Ne veruje da je digla ruke od njihove veze

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Viktor progovorio o turbulentnom odnosu s Minom Vrbaški: Mislim da je plakala samo da bi me vratila! (VIDEO)
Viktor Gagić - Copyright Printscreen / Zadruga Official

Mina Vrbaški i Viktor Gagić pred punom "Zadrugom 9 - Elitom" progovorili su o svojoj vezi kao nikada pre. U svom izlaganju Mina je iznela kako smatra da je "u ovom odnosu ispala samoživa". 

Viktor, s druge strane, ne veruje da je ona digla ruke od njih dvoje. 

- Imala sam neke postupke koji su loši. Preuzimam krivicu na sebe, eto. Verovatno ni ja ne bih bila sa mnom, da sam na njegovom mestu; ja ću da se povučem na neko vreme, neka bude kako treba da bude. On mi je rekao: "Imam devetnaest godina, nabijaš mi traume". Razmišljala sam posle toga, što njega da uništim, kad sam sebe? Ispala sam samoživa u ovom odnosu. Ovako je najgore, kako za njega, tako i za mene - izjavila je Mina za crnim stolom.

 

 

- Vikotre, šta ti najviše smeta u Mininom ponašanju? - upitao je potom voditelj zadrugara.

"Stalno radi isto!"

Viktor progovorio o turbulentnom odnosu s Minom Vrbaški: Mislim da je plakala samo da bi me vratila! (VIDEO)Mina Vrbaški, Printscreen / Zadruga Official
 

- Milane, govorila je svašta, nabijala mi je osećaj krivice. Ona svakodnevno radi isto. Nisam znao šta da uradim. Sve stvari koje su se izdešavale među nama, nisu toliko velike da bi ona pravila onakve scene. Ne verujem joj da će se primiriti. Mislim da je juče plakala da bi me suzama vratila. Govorio sam joj da ću ispasti najgori, jer me takvim pravi, a zapravo i ispada tako - odgovorio mu je on, pa se i Bora Santana uključio u razgovor. 

- Rekao sam Mini da se ponaša loše, jer deluje kao da trči za ku*cem. To sam rekao da bi se ona dozvala pameti - bez dlake na jeziku poručio je on.

- Boro, svašta si rekao. Za Minu, Anitu i Maju si rekao da trče za polnim organom... - prokomentarisao je onda voditelj.

 

 

- Meni je juče Bora rekao da je Mina rekla da ne može da me ostavi jer sam je dobro je*ao - istakao je Viktor.

- Evo, sad kažem, zbog njegovog ku*ca bi se ubila, eto, sad ja kažem sve - nastavio je Bora.

- Kakav god da je moj odnos bio sa njim, tvoj sa Anastasijom je najgori, ubedljivo - izjavila je onda Mina.  

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike