aktuelno

Ena Čolić oplela po Aniti: Zbog jednog bi mogla i da je ojadi na sudu!

23.05.2026

11:10

0

Autor: M. G.

Razvezala je jezik kao nikada pre

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Ena Čolić oplela po Aniti: Zbog jednog bi mogla i da je ojadi na sudu!
Ena Čolić - Copyright Printscreen "Pitao bih za druga" / Red TV

Nekadašnja učesnica "Zadruge", Ena Čolić, žestoko je oplela po Aniti Stanojlović - koja trenutno boravi u "Eliti 9". Zbog histeričnih scena brutalno ju je isprozivala tokom izvesnog televizijskog gostovanja. 

Zbog jednog, štaviše, mogla bi i da je odvede na sud. 

- ...Vidim da, kad god me Anita vređa, Luka stišava; ja sam nju ovde komentarisala jer je rekla da sam bila morbidna, a ja sam rekla da nema ništa morbidnije (od toga) kad ona kaže svom detetu da gleda mamu, a onda ima žestok s*ks. Onako još nije viđeno u rijalitiju, na onaj način. Pošto je ona njena Tamara, pi-ar, napisala kako sam bila sa pola estrade, odmah sam poslala advokatu, jer ne može da dokaže te tvrdnje. Advokat mi je rekao da mogu da tužim Anitu, jer je profil njen, ali ne želim, trudna je i šta me briga šta piše jedna Tamara... Meni je bilo žao, jer mi Anita ništa nije uradila. Ona mene tamo naziva po*no mamom, a ja nemam nijedan klip takvog tipa, jer je Jovan brinuo kao da on isto ima moje dete. Svaka čast njemu, jer je imao osećaj. Nema ništa - govorila je Ena u emisiji "Pitao bih za druga".

Ena Čolić oplela po Aniti: Zbog jednog bi mogla i da je ojadi na sudu!Anita Stanojlović, ATAImages/Antonio Ahel
 

Na pitanje zašto misli da je Luka brani, bila je jednako iskrena. 

Ena Čolić oplela po Aniti: Zbog jednog bi mogla i da je ojadi na sudu!Luka Vujović, ATAImages/Antonio Ahel
 

- Luka je opsednut nama, non-stop priča o Peji i meni, koliko smo poklona dobili, kako smo se pomirili i možda nam se on divi, kako smo uspeli. On je posle sve pričao,jer je mislio da je Aneli neko koga on treba da se drži; ja sam videla da je Anita rekla Staniji da je baba i da njena mama čeka drugo unuče, a iskreno nije dete dresirala i nevaspitana je jako. Ponašanje joj je svake godine katastrofa. Ako će neko mene da vređa, želim im u kući to. Gde je odgovornost prema samoj sebi i tome što nosi u sebi? - zapitala se Čolićeva. 

"Polupana, pogubljena klinka!"

Ena Čolić oplela po Aniti: Zbog jednog bi mogla i da je ojadi na sudu!Anita Stanojlović, ATAImages/M. M.
 

- Za ovo ću biti osuđena, ali ne mogu da kažem nešto što ne mislim. Anita je polupana i pogubljena klinka, nije znala sa kim će pre da bude i to je upravo to nevaspitaje. Desio se Anđelo, koji je nju uzveo na pravi put. Ona je i sa Matorom sekla vene i šta je sve radila... To njeno urlikanje u kameru, kako se od nje pravi k*rvetina... To je kao drugo stanje, šta? Šta god drugo da se kaže, to je udaranje na trudnicu. Milica je ušla sa onolikim stomakom da se suoči sa Terzom i Sofijom, znala je gde dolazi, gde pravi dete - objašnjavala je Ena u pomenutoj emisiji. 

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike