aktuelno

Terza u suzama slavi rođenje ćerke! Barbara ima već pola godine, a on je još nije upoznao (FOTO)

20.07.2025

22:10

0

Autor: M. G.

Prema izvodu iz knjige rođenih, navodi se, on je upisan kao N.N. lice

Terza u suzama slavi rođenje ćerke! Barbara ima već pola godine, a on je još nije upoznao (FOTO)
Borislav Terzić Terza - Copyright ATAImages/Antonio Ahel

Borislav Terzić Terza noćas je osvojio 18. mesto u "Zadruzi 8 - Eliti". Do samog kraja šoua trudio se da se zabavlja, osmeh sa lica gotovo da nije skidao, međutim danas - konačno je obeležio rođenje ćerke Barbare, pa posle čašice više i zaplakao pred prijateljima. 

- Moja braća. Da proslavimo na pravi način rođenje moje ćerke - istakao je on na svom Instagramu. 

U okviru kratkog "storija" vidi se da su mu pocepali majicu, a on je na sav glas pevao pesmu "Pepeljuga", Verice Šerifović. 

Podsetimo, govoreći po izlasku iz rijalitija i o Milici Veličković, s kojom je dobio Barbaru, nije krio koliko se šokirao kad je saznao da ga je tužila. 

- ...Ona je majka mog deteta, zrela, neće sebi dozvoliti da se brukamo. Nećemo da budemo Kulići dva. U šoku sam što me je tužila. Razočaran sam, šta sam sebi dozvolio - požalio se za medije on, koji je Milicu u rijaliti kući prevario sa Sofijom Janićijević, zbog čega je i nastao raskol. 

Bonus video: 

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike