Kakav doček u Sremskim Karlovcima! Pogledajte iznenađenje za Novosađane, pešake na putu za Beograd (VIDEO)
Svugde se vijore srpske trobojke i zastave "Srbija pobeđuje"
Novosađani koji su jutros krenuli pešice na skup u Beograd, zakazan za subotu 27. jun, stigli su u Sremske Karlovce, gde su ih dočekali meštani i simpatizeri Srpske napredne stranke.
Nakon više od tri sata pešačenja iz Srpske Atine, nekoliko stotina simpatizera, aktivista SNS i građana stiglo je u Sremske Karlovce, gde se ponosno vijori srpska trobojka i zastava "Srbija pobeđuje".
Njih su dočekali meštani i aktivisti SNS, uz osveženje, hranu i voće, a što je najvažnije pružili su im podršku da nastave dalje.
Kako je izgledao doček pogledajte u snimku u nastavku teksta...
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Komentari