"Sa posebnim zadovoljstvom sam se sastao sa Nehamerom": Vučić razgovarao sa kancelarom Austrije - evo šta su bile teme (FOTO)
Razgovaralo se i o EU putu Srbije
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa saveznim kancelarom Austrije Karlom Nehamerom na marginama otvaranja Generalne debate 77. zasedanja Generalne skupštine Ujedinjenih nacija.
- Sa posebnim zadovoljstvom sam se sastao sa Karlom Nehamerom, sa kojim sam razgovarao o glavnim temama zasedanja Generalne skupštine UN i aktuelnim međunarodnim dešavanjima, ali i o regionalnim pitanjima od obostranog interesa - objavio je predsednik Vučić na Instagram nalogu ''buducnostsrbijeav''.
Printscreen/instagram/Budućnostsrbijeav
Vučić je naveo da je tokom razgovora poseban akcenat stavljen na modalitete za dodatno ubrzanje trenda snažnog rasta robne razmene i ekonomske saradnje dve zemlje.
- Takođe, razgovarali smo i o EU putu Srbije, kao i o regionalnim inicijativama za povezivanje i unapređenje sveobuhvatne saradnje zemalja Zapadnog Balkana - dodao je Vučić.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari