aktuelno

Otvorena knjiga žalosti povodom tragične smrti Branka Gogića, saopšteno i vreme sahrane

11.04.2022

10:08 >> 11:19

0

Gogić je poginuo juče u saobraćajnoj nesreći, kada je automobil kojim je upravljao sleteo sa puta i prevrnuo se kod mesta Ražanj

Otvorena knjiga žalosti povodom tragične smrti Branka Gogića, saopšteno i vreme sahrane
Tan2022-4-11_101230735_0 - Copyright TANJUG/ MILOŠ MILIVOJEVIĆ

U prostorijama Socijaldemokratske stranke Srbije (SDPS) u Beoradu jutros je otvorena Knjiga žalosti, povodom tragične smrti predsednika Izvrsnog odbora SDPS Branka Gogića.

Gogić je poginuo juče u saobraćajnoj nesreći, kada je automobil kojim je upravljao sleteo sa puta i prevrnuo se kod mesta Ražanj, dok je njegov saputnik, predsednik SDPS Rasim Ljajić teško povređen.

Ljajić ima ozbiljne povrede grudnog koša, ali je stabilno, u svesnom je stanju i nije životno ugrožen.

Kako je saopštila SDP Srbije, sahrana Branka Gogića, predsednika Izvršnog odbora stranke, biće održana u utorak, 12. aprila sa početkom u 14 časova, na Centralnom groblju u Beogradu. 

Otvorena knjiga žalosti povodom tragične smrti Branka Gogića, saopšteno i vreme sahraneTANJUG/ MILOŠ MILIVOJEVIĆ
Otvorena knjiga žalosti

 

Opelo će se služiti u 13.30 časova.

Кomemoracija će biti održana istog dana u 11 časova u svečanoj sali Gradske Opštine Vračar, Njegoševa broj 77.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: Tanjug

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike