Džesika Čestejn dobila zvezdu na holivudskoj Stazi slavnih: Prvi put emotivno govorila o ćerki koju nije rodila (FOTO)
Glumica je istakla da joj je porodica sve
Oskarovka Džesika Čestejn postala je vlasnica 2.819 zvezde na čuvenoj Stazi slavnih u Holivudu. Pored porodice i prijatelja, ceremoniji dodele prisustvovale su velike zvezde Al Paćino, Vajola Dejvis i Oktavija Spenser.
Profimedia
Želim da budem mama
Slavna glumica je u emotivnom govoru prvi put pričala o svojoj ćerki:
- Želim da zahvalim svojoj porodici, suprugu i deci, koji su mi sve. Ova čast pripada vama. Nikad ne govorim o svom privatnom životu, ali sam nedavno imala razgovor sa svojom ćerkom koji ću vam prepričati - rekla je Čestejn.
Profimedia
- Kada razgovaraš sa decom, postaviš im pitanje: "Šta želiš da budeš kada porasteš?" Odgovor moje ćerke je bio: "Želim da budem mama." Rekla sam joj: "Možeš da budeš mnogo toga, šta god želiš. Možeš biti predsednik. Možeš biti balerina. Možeš biti mama. Pa, pogledaj me, dušo. Ja sam mama. Ja sam glumica. Ja sam producentkinja. Ja sam vlasnica biznisa. Ja sam prijatelj. Ja sam kuvarica." - navela je glumica i dodala da je njena ćerka bila iznenađena idejom da ne mora da ide samo jednim putem.
Profimedia
Udata za plemića
Glumica je završila je svoj govor priznajući kako su njena deca imala ogroman uticaj na njen uspeh.
- Hvala vam za način na koji se krećete kroz svet - radoznali i hrabri. Podsećate me svakog dana da nastavim da učim i da se divim životu.
Profimedia
Džesika je udata za italijanskog plemića Đanluku Pasija de Preposuloa. 2018. godine dobili su ćerku uz pomoć surogat majke, a sina dve godine kasnije.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari