aktuelno

Šokantan scenario, užasne odluke, bolno loša gluma: Da li jednoj od najgledanijih Netfliksovih serija preti propast? (VIDEO)

26.01.2025

09:45

0

Autor: Dejan Ćirić

Brojni obožavaoci su jedva dočekali premijeru druge sezone koja je mnoge razočarala

Šokantan scenario, užasne odluke, bolno loša gluma: Da li jednoj od najgledanijih Netfliksovih serija preti propast? (VIDEO)
Copyright Profimedia

Na Netfliksu je počela da se prikazuje druga sezona akcione serije "Noćni agent", čija je prva sezona dobila brojne pozitivne kritike i nedjeljama bila najgledanija na striming platformi, a nastavak se već prvog dana našao na vrhu liste.

Šokantan scenario, užasne odluke, bolno loša gluma: Da li jednoj od najgledanijih Netfliksovih serija preti propast? (VIDEO)Profimedia
 

Serija, u kojoj glavnu ulogu igra Gabriel Baso, je još pre premere druge sezone obnovljena za treću, a u novim epizodama agent FBI-a Piter Saterlend kreće u potragu za krticom iz CIA-e koja prodaje najvažnije državne tajne i pokušava da napravi bombu koja će razneti ceo Menhetn.

Podeljena mišljenja

Brojni obožavaoci su jedva dočekali premijeru, a mnogi su svih deset epizoda pogledali u jednom danu, prenosi Index. Ipak, neki su istakli da su očekivali mnogo više, posebno nakon odlične prve sezone i nisu krili veliko razočarenje. 

“Šokantan scenario, užasne odluke, poneka bolno loša gluma i ogroman pad u kvalitetu u poređenju s prvom sezonom. Voleo bih da nikada nisam pogledao ovu sezonu u celini, bolje bih iskoristio svoje vreme kopajući sopstvene oči ili tražeći spas među onima koji nisu morali da gledaju ovu katastrofu od druge sezone”, jedan je od komentara.

Šokantan scenario, užasne odluke, bolno loša gluma: Da li jednoj od najgledanijih Netfliksovih serija preti propast? (VIDEO)Profimedia
 

“Prva sezona bila je odlična, ali druga je još bolja! Gluma i likovi su na višem nivou, a scenario je dublji i uvjerljiviji. Puno akcije, sjajnih preokreta i napetosti! Počeo sam da gledam i nisam mogao da stanem”, napisao je drugi gledalac u pozitivnom osvrtu.

Još jedan gledalac nije bio oduševljen ovom sezonom, ali nije mu bila ni strašno loša:

“Preferiram prvu sezonu, ali i ova je bila fantastična za gledanje. Rouz je počela da mi ide na živce jer se stalno žali na situaciju u koju se doslovno sama uplela svojom slobodnom voljom. Takođe, odjednom misli da je deo FBI-a, što je poprilično iritantno.”

Šokantan scenario, užasne odluke, bolno loša gluma: Da li jednoj od najgledanijih Netfliksovih serija preti propast? (VIDEO)Profimedia
 

“Vrlo razočaravajuće. Prva sezona mi je bila izvrsna i stvarno sam se radovao drugoj, ali uspeo sam da izdržim samo tri epizode pre nego što sam odustao. Puno besmislenog trčanja i pucnjave, bez prave priče ili zapleta. Ostale recenzije kažu da se radnja kasnije razvije, ali iskreno, nije vredno truda”, komentar je još jednog razočaranog gledaoca.

Bonus video:

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike