Lopte, sveće i plišane igračke! Novi Beograd oplakuje živote izgubljene kod West-a 65! (FOTO/VIDEO)
U automobilu "hjundai" bilo saobraćajni policajac Bojan Živković, njegova supruga Dijana Kaiš i njihov sin (9)
Na mestu nesreće kod kule West na Novom Beogradu i dalje se okupljaju građani. Na pločniku, prepunom tragova kočenja i razbijenog stakla, sada stoje sveće, buketi cveća i dečje igračke. Tišina koju prekidaju samo zvuci saobraćaja odjekuje kao podsećanje na tragediju koja je potresla Srbiju.
Pre dva dana, Nikola Đ. (24) iz Brčkog "audijem" je prošao na crveno svetlo brzinom od 132 kilometra na sat, dok je, prema rezultatima istrage, bio pod dejstvom alkohola i narkotika. U trenutku udara, automobil porodice Živković bio je na raskrsnici, a silina sudara bila je toliko jaka da su svi poginuli na licu mesta.
Pročitajte još:
Poginuli policajac, supruga i dete
U automobilu marke "hjundai" nalazili su se saobraćajni policajac Bojan Živković, njegova supruga Dijana Kaiš i njihov devetogodišnji sin. Porodica je izgubila život u trenutku, ostavljajući iza sebe nezapamćenu tugu i nevericu među kolegama, prijateljima i komšijama.
Nema reči kojima se može opisati bol. Bio je profesionalac, odgovoran čovek i uzoran otac – rekli su Bojanove kolege iz MUP- a.
24sedam/Ivan Mitić
Pogledaj galeriju
24sedam/Ivan Mitić
Pogledaj galeriju
24sedam/Ivan Mitić
Pogledaj galeriju
24sedam/Ivan Mitić
Pogledaj galeriju
24sedam/Ivan Mitić
Pogledaj galeriju
24sedam/Ivan Mitić
Pogledaj galeriju
24sedam/Ivan Mitić
Pogledaj galeriju
24sedam/Ivan Mitić
Pogledaj galeriju
24sedam/Ivan Mitić
Pogledaj galeriju
Nikola Đ. je uhapšen ubrzo nakon nesreće, a sa njim je u vozilu bio i njegov saputnik Jovan P., koji je prebačen u Urgentni centar zbog povreda. Policija je potvrdila da će i on biti ispitan čim se oporavi.
Pevač bio kum sa poginulom tročlanom porodicom u udesu na Novom Beogradu: Oprostio se tužnim rečima
24sedam/M.S.
Tokom saslušanja u tužilaštvu, Nikola Đ. iskoristio je svoje zakonsko pravo da se brani ćutanjem, a nakon saslušanja mu je određen pritvor do 30 dana. Protiv njega se vodi istraga zbog teškog dela protiv bezbednosti javnog saobraćaja sa smrtnim ishodom.
Na mestu gde je ugašen jedan dečji osmeh, danas stoje plišani medvedići, loptica i sveće. Građani, nepoznati prolaznici, komšije i vozači koji tuda prolaze, zastaju na trenutak i u tišini spuštaju glavu.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari