Radovi zavrnuli česme: Delovi Zvezdare i Voždovca naredna dva dana bez vode
Iz JKP Beogradski vodovod i kanalizacija saopštili su planirana isključenja
Planirani radovi na vodovodnoj mreži na Zvezdari i Voždovcu prouzrokovaće u ponedeljak i utorak – 25. i 26. januara, prestanak vodosnabdevanja pojedinih delova ovih opština, saopšteno je iz JKP “Beogradski vodovod i kanalizacija”.
Zbog pomenutih radova na Zvezdari će u ponedeljak od osam do 17 časova bez vode biti potrošači u sledećim ulicama:
Bulevar kralja Aleksandra, parna strana (od Koste Trifkovića do Ustaničke), Madridska, Gusinjska, Luneta Milovanovića, Darosavačka, Kneza Mutimira, Virpazarska i Živka Davidovića (od Kačićeve do Ustaničke).
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži na opštini Voždovac, u utorak 26. januara od osam do 20 sati, bez vode će biti potrošači u sledećim ulicama:
Maksima Gorkog (Tomazeove do Đorđa Kratovca) i Braće Kovač.
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom obezbeđene su auto-cisterne, a iz “Vodovoda” apeluju na potrošače da pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe.
Za dodatne informacije potrošači se mogu obratiti Kontakt centru JKP “Beogradski vodovod i kanalizacija” na telefon 3606-606, a informacije o planiranim radovima i kvarovima na mreži mogu se potražiti i na web adresi www.bvk.rs.
Pročitajte još:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi


Komentari