Partizan ipak nije izgubio! Pogledajte promašaje, 6 golova, kao i sve hajlajtse iz Kruševca, u FULL HD na 24sedam (VIDEO)

08.05.2024

18:12

0

Umalo da Napredak ponovo bude koban za crno-bele

Podela "plena" u Kruševcu. Partizan je poveo protiv Napretka sa 1:0, usledio je preokret na 3:1, da bi na kraju bilo 3:3.

Viđeno je čak šest golova, ali je bilo i promašaja.

Aleksandar Filipović doveo je crno-bele u vođstvo pogotkom u šestom minutu, a onda je usledio preokret domaćina, uz dva gola Andrije Majdevca, u 19. i 51. i Nebojše Bastajića u 26. minutu.

Ipak, do kraja Aleksa Janković u 80. i Nikola Stevanović u 89. minutu (autogol), posle udarca Gajasa Zahida, sprečili su šesti uzastopni poraz crno-belih.

Sve najvažnije detalje možete da pogledate u FULL HD na 24sedam.

Posle pobede TSC-a nad Radničkim 1923 i remija Partizana sada je razlika na tabeli dva boda.