Kakva utakmica u Topoli! Radnički umalo stigao TSC, sve hajlajtse i čak 7 golova pogledajte u FULL HD na 24sedam (VIDEO)

08.05.2024

17:58

0

Kragujevčani mogu da žale i zbog neiskorišćenog penala

Copyright Printscreen/TV Arena sport

Fudbaleri TSC-a su pobedili u utakmici sa Radničkim 1923. Ekipa Žarka Lazetića je slavila sa 4:3 i tako se približila drugoplasiranom Partizanu na dva boda razlike. U tome im je "pomogao" tim Alberta Nađa koji je u Kruševcu odigrao nerešeno sa Napretkom.

Utakmica u Bačkoj Topoli bila je veoma zanimljiva. Od 6. do 15. minuta, domaćin je dao tri gola, dok u 43. minutu Milutin Vidosavljević nije iskoristio penal. Tako da je na poluvremenu bilo 3:0 zahvaljujući golovima Saše Jovanovića, Ifeta Đakovca i Nemanje Stojića.

Zatim je u 56. minutu penal realizovao Đakovac. Posle toga, usledila su i dva gola Kragujevčana, a strelci su bili Važdi Sahli i Stojić (autogol).

I tu nije bio kraj, pošto je Nikola Bukumira u drugom minutu nadoknade dao gol za smanjenje na 4:3.

Sve najvažnije detalje, a bilo ih je mnogo pogledajte u FULL HD samo na 24sedam.

Pogledajte i kako izgleda tabela posle ovog meča.