Nestvarni promašaji Partizana u Kruševcu u FULL HD! Severina pogodio stativu, ali kako ovo nije gol? (VIDEO)

08.05.2024

17:35

0

Samo na 24sedam pogledajte tri „mrtve“ prilike za crno-bele u Kruševcu

Šansa za Kalulua u Kruševcu - Copyright Printscreen/Arena sport

Partizan gubi u Kruševcu protiv Napretka 3:1, ali pravo je čudo kako je samo jedna lopta završila u mreži domaćina.

Veliki broj „mrtvih“ šansi imali su crno-beli u prvih sat vremena meča na stadionu pod Bagdalom, a tri iz drugog poluvremena mogle bi da se nađu u kategoriji onih „teže promašiti nego pogoditi“.

Reviju promašaja „otvorio“ je strelac prvog gola na meču Aleksandar Filipović, koji se našao u 46. minutu našao u sjajnoj situaciji da poravna rezultat, ali je pogodio jednog domaćeg fudbalera, pa je lopta otišla u korner.

Samo minut pošto je Napredak stigao do trećeg gola, Kalulu je iz odbitka šutirao glavom, a koliko je bio blizu da se upiše u strelce govori i to što je komentator meča već uzviknuo „gol“.

Ipak, sreća je bila na strani domaćina kao i u 57. minutu, kada je Severina sve sjajno odradio iskosa po desnoj strani, ali je lopta posle njegovog plasiranog šuta pogodila stativu.