17:20 >> 09:15

0

Čuvar mreže Remsa branio uprkos povredi koju je zadobio na poslednjem treningu

Copyright

Golman reprezentacije Srbije Predrag Rajković delovao je zastrašujuće sa plavim hematomom oko levog oka, ali je i pored verovatno smanjene vidljivosti zbog otoka stao na gol Remsa i učestvovao u osvajanju boda protiv Lensa – 4:4.

Luka Jović nagovestio svoj potez za zimu: Zapratio budući klub!

Ipak, podela bodova sasvim sigurno je manje prijala gostima predvođenim srpskim golmanom. Sve do 90. minuta Rems je imao vođstvo od dva gola (2:4), da bi se u nadoknadi vremena dogodio strahoviti pad koncentracije u odbrani zbog čega su domaći preko Florijana Sotoke za nepuna dva minuta došli do izjednačenja – 4:4.