"Gde je moja unuka?" Džo Bajden se ponovo zaledio na bini, i žena zaboravila na njega (VIDEO)
Džil je otišla sa Obamom, pa je potražio unuku
Bivši američki predsednik Džo Bajden ponovo je postao zvezda na internetu nakon što je se zaledio na bini posle otvaranja Predsedničkog centra Baraka Obame u Čikagu.
Dok su njegova supruga Džil Bajden i Barak Obama napuštali scenu uz muziku i aplauz, bivši predsednik je ostao sam, gledajući publiku sa pomalo zbunjenim izrazom lica.
U jednom trenutku je skinuo naočare za sunce, osmotrio prostoriju i naglas pitao: "Gde je moja unuka?".
Nedugo zatim setio se da bi trebalo da siđe sa bine i otišao je u pravcu u kom su otišli i ostali.
Ovo je samo najnovija epizoda u seriji Bajdenovih gafova u javnosti, koji su posebno bili učestali dok je bio na poziciji predsednika i zbog čega se često pričalo da nije mentalno sposoban da obavlja najvišu funkciju u državi.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Komentari