24SEDAM INĐIJA Sjajan uspeh inđijskih karatista na svetskom takmičenju

09:05

0

Na takmičenju su učestvovali karatisti iz čak 30 zemalja

sensei objedinjena slika - Copyright Opština Inđija

Četiri bronze osvojili su za Srbiju karatisti inđijskog klub „Sensei“ na 28. Svetskom Šotokan karate šampionatu i 13. Svetskom Šotokan karate kupu.

Na takmičenju su učestvovali karatisti iz čak 30 zemalja, među kojima se svojim uspehom ističe inđijski karate klub „Sensei“.  Domaćin ovog prestižnog takmičenja bio je grad Zrenjanin i to u periodu od 10 - 14. novembra.

Za nacionalni tim Srbije iz karate kluba „Sensei“ Inđija, devet takmičara je branilo boju svoje zastave i osvojilo svetske medalje sa ovog prestižnog takmičenja. U katama u pojedinačnoj kategoriji medalje su osvojili Miloje Jakovljević, Teodora Leđanac i Marija Jakovljević.

U  miks katama tim kadeta od 13 do 15 godina medalju su osvojili Vladislav Bojić, Marija Jakovljević i Nikola Korać.

Odobreni projekat sufinansiran je iz budžeta Opštine Inđija. Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove organa koji je dodelio sredstva.