Dobra vest za vozače! Nema gužvi na granicama, samo na jednom prelazu čeka se satima
Putnička vozila prolaze bez dužih zadržavanja, dok teretnjaci i dalje čekaju na jednom graničnom prelazu
Prema podacima JP ''Putevi Srbije'' na naplatnim stanicama na auto-putevima u Srbiji nema zadržavanja vozila, saopšteno je danas iz AMSS.
Prema informacijama Uprave granične policije, dužih zadržavanja nema ni na putničkim terminalima graničnih prelaza.
Kada je reč o teretnim terminalima, jedino se na GP Batrovci vozila na izlazu zadržavaju 180 minuta.
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Komentari