aktuelno

24SEDAM RUMA Zlatna sredina za žensku ekipu "Svet šaha" na šahovskom takmičenju

25.11.2023

20:23

0

Autor: 24sedam

Milica Laketić, Milica Dešić i Anja Mitrović su pružile značajan doprinos uspehu rumskog tima

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
24SEDAM RUMA Zlatna sredina za žensku ekipu "Svet šaha" na šahovskom takmičenju
Copyright Opština Ruma

Na završetku šahovskog takmičenja u Drugoj ligi Srbije - Vojvodina grupa za žene u 2023. godini, koje je bilo organizovano po švajcarskom sistemu sa 5 kola, ženski tim ŠK "Svet šaha" iz Rume zauzeo je 6. mesto među 12 ekipa.

Milica Laketić, Milica Dešić i Anja Mitrović su pružile značajan doprinos uspehu rumskog tima.

Anja je ostvarila rezultat od 4/5 poena, sa 3 pobede i 2 remija, što je rezultat koji su nadmašile samo dve bivše šampionke Srbije i Hrvatske, Ljilja Drljević i Patricija Vujnović, osvojivši više poena (po 4,5/5).

Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove Opštine Ruma koja je dodelila sredstva.

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike