aktuelno

24SEDAM ZRENJANIN Gradonačelnik primio nekadašnje “domce”, studente koji su završili akademske studije

20.08.2022

09:45

0

Autor: 24sedam

Bivši studenti našeg grada dolaze na ovo okupljanje iz raznih krajeva i regiona kako Srbije tako i Evrope i sveta

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
24SEDAM ZRENJANIN Gradonačelnik primio nekadašnje “domce”, studente koji su završili akademske studije
Copyright Opština Zrenjanin

Tradicionalno okupljanje “domaca”, studenata koji su završili akademske studije u našem gradu održava se tokom ovog vikenda.

Tim povodom bivše studente koji su tokom školovanja boravili u studentskom domu „Mihajlo Predić dr Miša“  i sadašnju upravnicu Tanju Dulović primio je u svom kabinetu gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura. 

Bivši studenti našeg grada dolaze na ovo okupljanje iz raznih krajeva i regiona kako Srbije tako i Evrope i sveta, a ovaj događaj je istovremeno svojevrsna promocija našeg Grada i visokih obrazovnih ustanova u našem gradu - Visoke tehničke škole strukovnih studija i Tehničkog fakulteta „Mihajlo Pupin“ u Zrenjaninu.

Tako su danas na prijem kod gradonačelnika došli bivši studenti iz Novog Sada, Beograda Čačka, Gornjeg Milanovca, Bele Crkve, Pljevalja, Bijelog Polja, Bijeljine, ali i oni koji trenutno žive u Nemačkoj i Francuskoj. 

Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove Opštine Zrenjanin koja je dodelila sredstva.

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike