30.10.2022

09:25

0

Ilustracija - Copyright Pixabay

Danas je u Valjevu održana "Memorijalna trka general Svetomir Đukić". U kategoriji pripadnici policije - 5000m Tamara Šašić iz Uprave granične policije osvojila je 1. mesto, a Ivana Gajić iz PU Valjevo 2. mesto.

Nemanja Petrović, vatrogasac-spasilac Vatrogasno-spasilackog bataljona iz Valjeva osvojio je 1. mesto u kategoriji pripadnici policije - 10.500m.

Atletska trka „General Đukić“ uvrštena je u red sportskih atletskih takmičenja u našoj zemlji, a organizuje se godinama u znak sećanja na osnivača Olimpijskog komiteta generala Đukića. Pokrovitelj memorijalne trke je Grad Valjevo, organizator Sportski savez Valjeva, a tehnički organizator Atletski klub „VAK 014“.

Stavovi izneti u podržanom medijskim projektu nužno ne izražavaju stavove Opštine Šabac koja je dodelila sredstva.