24SEDAM STARA PAZOVA Bronza za Tamaru Grčić, viša sudijska licenca za Anđelku Šaviju

23.06.2022

13:14

0

Ilustracija - Copyright Pixabay

Na Prvenstvu Evrope za kadete, juniore i mlađe seniore koje je održano od 17. do 19. juna 2022. godine u Pragu i na kome je uzelo učešće preko 1000 takmičara iz 48 zemalja takmičari reprezentacije Srbije osvojili su jednu srebrnu medalju i tri bronzane.

Karate reprezentativka iz Nove Pazove Tamara Grčić u kategoriji mlađih seniorki u borbama pojedinačno -50 kg osvojila je bronzanu medalju.

Priliku da u Češkoj na Evropskom prvenstvu tokom tri dana takmičenja pokaže svoje sudijsko umeće imala je i evropski karate sudija Anđelka Šavija iz Nove Pazove, koja je stekla i višu licencu Evropske karate federacije.

Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove Opštine Stara Pazova koja je dodelila sredstva.