24SEDAM RUMA Novi uspesi rumskih kik boksera - Mišo Vorkapić osvojio Svetski kup!

07.06.2022

07:01

0

Trener rumskog kluba Vladimir Bogović je takođe bio sa njima kao član stručnog štaba reprezentacije Srbije

Novi uspesi rumskih kik boksera - Copyright Opština Ruma

Kik boks reprezentacija Srbije je od 2. do 5. juna nastupala na tradicionalnom Svetskom kupu u Budimpešti i zabeležila sjajne rezultate. Kao članovi srpskog tima iz Kik boks kluba "Ru09" takmičili su se Nikolina Kasap, starija juniorka do 65 kg i Mišo Vorkapić, stariji junior +91 kg.

Trener rumskog kluba Vladimir Bogović je takođe bio sa njima kao član stručnog štaba reprezentacije Srbije.

Nikolina Kasap je nakon ostvarene ubedljive pobede nad protivnicom iz Austrije u polufinalu, zaustavljena u finalu protiv poljske reprezentativke i tako došla do srebrne medalje. Mišo Vorkapić je bio više nego ubedljiv i u finalu savladao nokautom u prvoj rundi reprezentativca Turske i osvojio Svetski kup.

Stavovi izneti u podržanom medijskom projektu nužno ne izražavaju stavove Opštine Ruma koja je dodelila sredstva.