Vuk Rašović dobio srpski derbi u Emiratima, Vladimir Vermezović ostao bez pobede

25.12.2020

16:52 >> 16:54

0

Al Vahda bila bolja od Al Fužarijaha srpskog trenera Tufegdžića

Duel timova dvojice srpskih trenera u Ujedinjenim Arapiskim Emiratima završio se rezultatom 2:1  za Al Vahdu Vuka Rašovića nad ekipom Al Fužarijah koju vodi Goran Tufegdžić.

Poveli su domaći sjajnim golom fudbalera iz Konga Empokua u 20. minutu, a pobeda je potvrđena u poslednjem napadu prvog poluvremena. Posle 11. kola Rašovićev tim se nalazi na šestom mestu sa zaostatkom od osam bodova za vodećemom Šaržom.

Ekipa Vladimira Vermezovića Hata poražena je na svom terenu od lidera prvenstva Šarže rezultatom 2:3. Hata ostaje uz Adžman jedina ekipa koja još nije ostvarila pobedu, ali su protiv prvoplasirane ekipe pokazali dobru igru i bili u vođstvu od 2:1, da bi za svega nekoliko desetina sekundi dozvolili gostima da izjednače.