VAR na strani Zvezde: Gol Bena poništen, pa na asistenciju iz sobe pokazano na centar (VIDEO)

31.07.2021

17:53 >> 18:00

0

Crveno-beli ponovo vode u Subotici

Derbi meč 3. kola Linglong Superlige opravdao je sva očekivanja u prvom poluvremenu. Tri gola viđeno je u Subotici, na utakmici Spartaka i Crvene zvezde, koja posle 45 minuta igre vodi 2:1.

Pomalo šokantno primljen gol za izjednačenje, posle nespretne reakcije Radovana Pankova, nije mnogo poljuljao izabranike Dejana Stankovića, koji su brzo uspeli da se konsoliduju i na veliki odmor odu sa prednošću, koju im je prethodno doneo Mirko Ivanić.

U 39. minutu, posle centaršuta Kange sa ivice kaznenog prostora, Ben je utrčao iza leđa defanzivaca Spartaka i glavom poslao loptu u mrežu.

Pomoćni sudija ispod zapadne tribine je podigao zastavicu zbog ofsajda, ali je na usporenom snimku bilo jasno da nedozvoljene pozicije nije bilo, pa je posle nekoliko trenutaka, na asistenciju iz VAR sobe, glavni arbitar meča Aleksandar Živković pokazao na centar.