Stankovići - Milan 1-0: Filip pokazao tati kako treba sa "rosonerima"

17.02.2021

16:26 >> 16:27

0

Kapiten primavere Intera predvodio svoju ekipu do ubedljive pobede nad rosonerima na gostujućem terenu

Filip dao ocu domaći zadatak! Golman omladinske reprezentacije Srbije i kapiten Interove primavere Filip Stanković danas je bio na visini zadatka u odmeravanju snaga u gradskom derbiju protriv vršanjaka iz ekipe Milana.

Neroazuri su pobedili sa glatkih 3:0 na gostujućem terenu, a srednji sin Zvezdinog trenera Dejana Stankovića prema očekivanju pokazao je zašto ga Antonio Konte vodi kao trećeg golmana Intereove prve ekipe.

Interovci su već posle prvog poluvremena vodili sa 3:0, ali su domaći u nastavku krenuli odlučnije ka polovini rivala i bili su u prilici da smanje veliku prednost. Međutim, Stanković se isprečio kod zicera Olcera, pa je zaustavio i pokušaj glavom Mionića, da bi pred kraj utakmice ponovo Olceru odbranio odličan udarac iz daljine.

Bila je to treća uzastopna pobeda omladinaca Intera u duelima sa večitim rivalom za koje je u drugom poluvremenu nastupio 17-godišnji momak iz Vrbasa Miloš Kerkez, pojačanje iz mađarskog Đera.