Sjajni Dušan Vlahović: Za 45 minuta do prvog het-trika u profesionalnoj karijeri (VIDEO)

13.03.2021

18:08 >> 18:57

0

Mladi napadač predvodi Fjorentinu na gostovanju Beneventu

Copyright Tanjug/(Alessandro Garofalo/LaPresse via AP)

Sjajni Dušan Vlahović postigao je svoj prvi het-trik u profesionalnoj karijeri, savladavši u prvom poluvremenu utakmice golmana Beneventa u 8, 26. i 45. minutu. Fjorentina je zahvaljujući njemu ostvarila važnu pobedu rezultatom 1:4 (0:3) kao gostujuća ekipa.

Od 17 dosad postignutih golova u 27. kolu Serije A čak šest su bilo delo srpskih reprezentativaca: po jedan Sergej Milinković Savića za Lacio, Darko Lazović za Veronu i Filip Đuričić za Sasuolo, da bi Vlahović sada začinio sve to sa tri komada ekipi Pipa Inzagija.

Tanjug/(Alessandro Garofalo/LaPresse

Evo, kakvim je golom stavio tačku na prvo poluvreme:

Vlahović je izašao iz igre u 79. minutu, dok je Nikola Milenković zabeležio novih 90 minuta odlične igre u Seriji A.