Sjajan niz Marka Nikolića: Lokomotiva sve bliža Ligi šampiona

0

Autor: Milan Nastić

Tim našeg stručnjaka ostvario osmi trijumf zaredom

Copyright Profimedija.rs

Lokomotiva iz Moskve, našeg trenera Marka Nikolćia ostvarila je osmi trijumf zaredom u svim takmičenjima.

Ovaj put su bili bolji u 24. kolu ruskog prvenstva na gostovanju od Rotora iz Volograda sa 2:0, golovima Gžegoža Krihovjske u 21. minutu i Žemeledinova u 79. minutu, čime su se približili drugoplasiranom gradskom rivalu Spartaku na jedan bod.

Ovim trijumfom ekipa našeg trenera pretenduje da drugu godinu zaredom igra u Ligi šampiona što bi bio veliki uspeh za Lokomotivu.

Zanimljivo da u 2021. godini tim Marka Nikolića nema nijedan poraz, padali su Tambov u kupu, CSKA; Arsenal iz Tule, Soči, Ufa i Rotor, Rostov, dok su u prijateljskom meču do vrha napunili mrežu Tupse.

Nema dileme da nas do kraja ruskog prvenstva očekuje još dosta uzbuđenja, a ako se ukaže prilika, pokušaće da stignu i prvoplasirani Zenit koji im beži samo pet bodova.

Ipak, njihov cilj je da se ponovo domognu Lige šampiona, a za to mesto će voditi veliku bitku do poslednjeg kola sa gradskim rivalom Spartakom.