Maler Baneta Ivanovića: Neće po lepom da se seća povratka na stadion gde je proveo devet godina

03.04.2021

13:31 >> 15:33

0

Autor: Milan Nastić

Srpski fudbaler protiv Čelsija ušao, pa posle 13 minuta napustio teren Stamford Bridža

Copyright Tanjug/AP/Mike Hewitt

Srpski fudbaler Bane Ivanović neće po lepom da se seća povratka na Stamford Bridž, klub za koji je igrao devet godine.

Naime, bivši kapiten Orlova je za VBA protiv Čelsija u 30. kolu Premijer lige ušao u 24 minutu, zameniviši Dejra O ‘Šea koji se povredio, međutim on se nije dugo zadržao na terenu Stamford Bridža.

Posle samo 13 minuta srpski internacionalac je uputio gestikulaciju ka klupi da se povredio, nakon čega je menadžer kluba iz Birmingema morao da izvrši novu izmenu.

U 36. minutu umesto Ivanovića ušao je Kaluma Robinson.

Zanimljivo da je VBA primio pogodak u trenucima kad je Bane ušao na teren, strelac za Čelsi je bio Pulišić.

A, interesantno da su gosti došli do prekoreta kada je Ivanović izašao sa terena. Tim iz Birmingema je došao do preokreta golovima Pereire u zaostavnom vremenu prvog poluvremena.

Treba istaći da je iskuljučenje domaćeg igrača Silve umnogome uticalo na razvoj situacije na Stamford Bridžu.

U nastavku meč još bolji igra gostiju koji su do vrha napunili mrežu domaćina i pobedili Čelsi sa ubedljivih 5:2