Seltik ostao bez Lige šampiona, niko kao Zvezda, poznati učesnici trećeg kola kvalifikacija

Danci izbacili škotskog velikana

Copyright Igrači Mitjilanda slave pobedu nad Seltikom, Tanjug/Bo Amstrup/Ritzau Scanpix via AP)

Crvena zvezda je večeras “petardom” razbila Kairat i napravila najubedljiviju pobedu u ovoj rundi kvalifikacija za Ligu šampiona.

Što se tiče ostalih večerašnjih mečeva, Seltik je ostao bez Lige šampiona i to je verovatno vest večeri u fudbalskoj Evropi.

Škotski velikan je izgubio od Mitjilanda u Danskoj 2:1, dok je u prvom meču bilo 1:1.

Seltik je poveo u Danskoj golom na početku drugog poluvremena, ali je Mitjiland izjednačio samo 13 minuta kasnije. Meč je otišao u produžetke, a Onijedika je već u 94. minut postigao pobednički gol.

PSV Ajndhoven je izbacio turskog velikana Galatasaraj, pošto je slavio i u revanšu. U Istanbulu je bilo 2:1, dok je u prvom meču bilo 5:1.

Bez Lige šampiona ostala je i Mura . Slovenačka ekipa je poražena u Bugarskoj, gde je Ludogorec slavio 3:1, posle 0:0 u prvom meču.

Jang bojs je posle 0:0 u Slovačkoj kod kuće pobedio Slovan Bratislavu 3:2 i prošao u treće kolo.