“Puklo” je na kraju: Krstović isprovocirao Stojkovića, tuča tokom penala (VIDEO)

25.05.2021

20:00 >> 20:47

0

Velika tenzija eskalirala na samom kraju

Copyright

Crvena zvezda je osvojila “duplu krunu”. Crveno-beli su u finalu Kupa, posle bojleg izvođenja penala, savladali večitog rivala Partizan za veliko slavlje na stadionu “Rajko Mitić”.

Ipak, derbi nije mogao da prođe bez incidenata. Velika tenzija, koju donose mečevi najvećih srpskih klubova, eskalirala je tokom izvođenja jedanaesteraca.

Na kraju treće serije, Nikola Krstović je postigao gol za 3:3 i potom se uneo u lice Vladimiru Stojkoviću, koji je dozvolio da ga mladi fudbaler srpskog prvaka isprovocira… Iskusni čuvar mreže je rivalu stavio loptu na lice, što je bio signal za sve fudbalere da se nađu u kaznenom prostoru i počnu sa sukobom.

Posle nekoliko minuta velika gužva se rasčistila, a u nastavku su se odigrali ključni momenti i dva odbranjena penala Milana Borjana, koji su domaćinu doneli dugo čekanu duplu krunu.