Prvo, pa derbi: Izašao raspored Superlige, okršaj velikih već u prvom kolu!

22.06.2021

16:11

0

Vojvodina stvarno nije imala sreće

24sedam/Katarina Mihajlović

Žrebom u Sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije u Staroj Pazovi određene su takmičarske pozicije i raspored mečeva za sledeću sezonu Superlige Srbije.

Žreb je odlučio da osvajač duple krune Crvena zvezda takmičenje počne velikim derbijem protiv Vojvodine na domaćem terenu.

Vicešampion Partizan takmičenje počinje u gostima Proleteru.

Večiti derbi zakazan je za 9. kolo i biće odigran na stadionu Partizana. Ako ne bude odstupanja u rasporedu, taj meč će se odigrati 18. septembra.

Zanimljivo je da Vojvodina posle gostovanja Zvezdi u prvom kolu u drugom dočekuje Partizan.

Superliga počinje 17. jula.

Raspored jesenjeg dela Superlige:

1. Kolo:

Crvena zvezda – Vojvodina

Mladost – Radnički 1923

Spartak – Radnički Niš

Napredak – Kolubara

Radnik – Metalac

TSC – Novi Pazar

Čukarički – Voždovac

Proleter – Partizan

2. Kolo:

Vojvodina – Partizan

Voždovac – Proleter

Novi Pazar – Čukarički

Metalac – TSC

Kolubara – Radnik

Radnički Niš – Napredak

Radnički 1923 – Spartak

Crvena zvezda – Mladost

3. Kolo:

Mladost – Vojvodina

Spartak – Crvena zvezda

Napredak – Radnički 1923

Radnik – Radnički Niš

TSC – Kolubara

Čukarički – Metalac

Proleter – Novi Pazar

Partizan – Voždovac

4. Kolo:

Vojvodina – Voždovac

Novi Pazar – Partizan

Metalac – Proleter

Kolubara – Čukarički

Radnički Niš – TSC

Radnički 1923 – Radnik

Crvena zvezda – Napredak

Mladost – Spartak

5. Kolo:

Spartak – Vojvodina

Napredak – Mladost

Radnik – Crvena zvezda

TSC – Radnički 1923

Čukarički – Radnički Niš

Proleter – Kolubara

Partizan – Metalac

Voždovac – Novi Pazar

6. Kolo:

Vojvodina – Novi Pazar

Metalac – Voždovac

Kolubara – Partizan

Radniči Niš – Proleter

Radnički 1923 – Čukarički

Crvena zvezda – TSC

Mladost – Radnik

Spartak – Napradak

7. Kolo:

Napredak – Vojvodina

Radnik – Spartak

TSC – Mladost

Čukarički – Crvena zvezda

Proleter – Radnički 1923

Partizan – Radnički Niš

Voždovac – Kolubara

Novi Pazar – Metalac

8. Kolo:

Vojvodina – Metalac

Kolubara – Novi Pazar

Radnički Niš – Voždovac

Radnički 1923 – Partizan

Crvena zvezda – Proleter

Mladost – Čukarički

Spartak – TSC

Napredak – Radnik

9. Kolo:

Radnik – Vojvodina

TSC – Napredak

Čukarički – Spartak

Proleter – Mladost

Partizan – Crvena zvezda

Voždovac – Radnički 1923

Novi Pazar – Radnički Niš

Metalac – Kolubara

10. Kolo:

Vojvodina – Kolubara

Radnički Niš – Metalac

Radnički 1923 – Novi Pazar

Crvena zvezda – Voždovac

Mladost – Partizan

Spartak – Proleter

Napredak – Čukarički

Radnik – TSC

11. Kolo:

TSC – Vojvodina

Čukarički – Radnik

Proleter – Napredak

Partizan – Spartak

Voždovac – Mladost

Novi Pazar – Crvena zvezda

Metalac – Radnički 1923

Kolubara – Radnički Niš

12. Kolo:

Vojvodina – Radnički Niš

Radnički 1923 – Kolubara

Crvena zvezda – Metalac

Mladost – Novi Pazar

Spartak – Voždovac

Napredak – Partizan

Radnik – Proleter

TSC – Čukarički

13. Kolo:

Čukarički – Vojvodina

Proleter – TSC

Partizan – Radnik

Voždovac – Napredak

Novi Pazar – Spartak

Metalac – Mladost

Kolubara – Crvena zvezda

Radnički Niš – Radnički 1923

14. Kolo:

Vojvodina – Radnički 1923

Crvena zvezda – Radnički Niš

Mladost – Kolubara

Spartak – Metalac

Napredak – Novi Pazar

Radnik – Voždovac

TSC – Partizan

Čukarički – Proleter

15. Kolo:

Proleter – Vojvodina

Partizan – Čukarički

Voždovac – TSC

Novi Pazar – Radnik

Metalac – Napredak

Kolubara – Spartak

Radnički Niš – Mladost

Radnički 1923 – Crvena zvezda

Komentari (0)

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Pre slanja komentara, molimo vas da se upoznate sa pravilima komentarisanja i uslovima korišćenja sajta.

Najčitanije vesti