Vojvodina sigurno zakoračila ka odbrani trona

03.04.2021

17:06

0

Partizan bez šanse u prvom meču finala plej-ofa odbojkaša

Odbojkaši Vojvodine napravili su prvi korak ka odbrani trona. Novosađani su u svojoj dvorani, u prvom meču finala plej-ofa nacionalnog šampionata, savladali Partizan 3:0 (25:19, 25:22, 25:20).

Novosadski crveno-beli sigurno su krenuli po petu uzastopnu šampionsku krunu. Bez mnogo drame i neizvesnosti, izabranici Slobodana Boškana nastavili su seriju sjajnih rezultata na domaćem terenu u doigravanju, gde nijedan protivnik nije uspeo da osvoji ni set.

S druge strane, crno-belima je jasno da će morati mnogo bolje ukoliko žele da se konkretnije upuste u borbu za titulu. Osim drugog seta, kada su bili najbliži da ugroze favorizovanog rivala, Beograđani su u ostatku meča uglavnom pokušavali da sustignu prednost Vojvodine, kojoj je posle današnjeg trijumfa potrebno još dve pobede kako bi 18. put u klupskoj istoriji podigli najvredniji nacionalni trofej.