Partizan izgubio dobijen meč, četiri i po minuta bez gola crno-belih! Brejk Radničkog u derbiju Superlige

04.05.2022

19:08

0

Prvo polufinale obilovalo uzbuđenjima, gosti slavili u triler završnici

Vaterpolo klub Partizan - Copyright MNPress

Vaterpolisti Radničkog iz Kragujevca napravili su brejk u prvoj polufinalnoj utakmici Superlige Srbije.

Gosti su slavili na Banjici sa 11:10 (2:3, 1:3, 5:3, 3:1), iako su crno-beli veći deo meča bili u prednosti. Izgledalo je da će Partizan stići do prednosti sve do poslednje četvrtine, na čijem su početku domaći postigli poslednji gol na utakmici.

Na četiri i po minuta pre kraja susreta, uz dva razlike za Partizan delovalo je da su izabranici Miloša Korolije blitu trijumfa.

Usledila je ubitačna serija Radničkog od 3:0 za važnu pobedu i korak bliže plasmanu u finale Superlige.