Neočekivano i za Prosinečkog: Neven Subotić odlučio meč sa Bešiktašom (Video)

26.10.2020

20:41 >> 20:44

0

Tim srpskog internacionalca poražen kao domaćin od slavnog kluba iz Istanbula sa 3:2

Copyright Instagram/denizlispor/

Daleko je Neven Subotić od svojih najboljih igračkih dana. Postavlja se samo pitanje da li im se malo može približiti igrama u dresu turskog Denizlija ili će ona forma iz Borusije zauvek ostati nedostižna za 32-godišnjeg defanzivca rođenog u Banjaluci.

Ako se može suditi po potezima iz susreta sa Bešiktašom, onda nije dobra perspektiva Subotića, a ni Denzlispora kojeg trenira hrvatski stručnjak Robert Prosinečki. Subotić je lošom reakcijom u 13. minutu bio direktan krivac za vođstvo Bešiktaša, da bi u 48. minutu mirno posmatrao kako lopta dolazi do usamljenog Abubakara na drugoj stativi za 0:2.

Ohrabruje, međutim, da se posle dve loše procene malo probudio u nastavku meča i kod 0:3 bio incijator prvog gola za domaće. Do kraja “crno-zeleni” su uspeli da postignu još jedan pogodak, ali više od toga nisu mogli protiv tako iskusne ekipe kao što je Bešiktaš.

Za goste nije nastupio srpski reprezentativac Adem Ljajić. On je celu utakmicu odgledao sa klupe kao rezervni igrač.