Lep slobodnjak Spartakovog levog beka: Milošević ubio pauka na "Čika Dači" (VIDEO)

16:28 >> 16:29

0

Radnički iz Kragujevca vodi protiv Subotičana sa 2:1 nakon prvih 45 minuta

Copyright Stefan Milošević,/MN Press

Stefan Milošević kao snajper! Levi bek subotičkog Spartaka postigao je gol na stadionu “Čika Dača” u Kragujevcu pogodivši same rašlje gola golmana Radničkog Davida Spasojevića.

Igrao se 22. minut kada je preciznim udarcem iz “slobodnjaka” Milošević smanjio prednost domaćina na 2:1. Pre njegovog pogotka domaći su preko Veljka Trifunovića u 5. i 19. minutu došli do velikih 2:0.

Kod prvog pogotka čekala se asistencija iz VAR sobe, jer je pre prijema lopte do asistenta desnog beka Aleksandra Varjačića strelac Trifunović bio u ofsajd poziciji, što prema novim tumačenjima nije bilo važno za nastavak akcije u kojoj je postignut pogodak.