Micić vodio Efes do pobede: Srbin najefikasniji, a tek kakve je lopte delio (VIDEO)

14.12.2021

19:26

0

Posle dva poraza usledila i pobeda

Košarkaši Anadolu Efesa pobedili su Baskoniju u utakmici 15. kola Evrolige, sa 87:72, a najefikasniji je bio srpski reprezentativac Vasilije Micić. Iako je tim iz Španije prvu četvrtinu rešio u svoju korist sa 21:13, u nastavku su sve deonice pripale domaćinu.

Prvak Evrope je slavio posle dva vezana poraza, od Barselone i Bajerna, a kao što je rečeno Micić je bio odličan. Za 27 minuta ubacio je 24 poena (3/5 za tri, 5/8 za dva), uz po četiri skoka i dodavanja. Pogledajte jedno od njih.

Kada je reč o ostalim igračina turskog tima, Tibor Plajs je ubacio 17, Šejn Larkin jedan manje, a Adrijen Morman 15.

U redovima tima Nevena Spahije, po 17 poena su posigli Džejson Grejndžer i Simone Montekio. Nekadašnji igrač Partizana Vanja Marinković nije igrao.