aktuelno

Ćutljivi Miler Mekintajer posle poraza od Fenera istakao je samo jedno: Odbrana - to nije način na koji mi igramo!

16.01.2025

07:16

0

Autor: A. Š.

Iskusni organizator igre srpskog i regionalnog šampiona nije želeo da se upušta u dublju analizu

Ćutljivi Miler Mekintajer posle poraza od Fenera istakao je samo jedno: Odbrana - to nije način na koji mi igramo!
Kodi Miler Mekintajer - Copyright MN Press

Činilo se da bi meč Zvezde i Fenerbahčea u Areni mogao da prođe u znaku Kodija Milera-Mekintajera. Iskusni plejmejker odlično je otvorio meč, povukao crveno-bele do početnog vođstva, ali se polako utapao u izdanje cele ekipe kako je vreme odmicalo.

Posle poraza od Fenera nije bio previše raspoložen za priču, što je bilo jasno vidljivo po kratkim odgovorima koje je davao na pitanja novinara.

Mekintajer je najpre ukazao na problem sa šutom protivnika za tri poena.

- To se i desilo, pogađali su mnogo trojki, nismo mogli da ih zaustavimo. Imali smo više šansi, ali nismo uspeli da ih iskoristimo.

Upitan o svojoj formi u poslednje vreme, iskusni bek je ostao skroman.

- Normalno je, uvek svi postanu opušteniji u ovom delu sezone, važno je da napredujemo, sinoć nije to bilo dobro, ali imamo utakmicu za par dana.

Posebno je naglasio segment igre koji zahteva hitno poboljšanje.

- Odbrana, ova i prošla utakmica, mnogo smo primili poena, skoro 100, to nije način na koji mi igramo. To moramo da popravimo – rekao je Miler Mekintajer.

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike