Košarkaši Zvezde napustili teren, a onda i sudije! Pogledajte trenutke kada je počeo prekid u Areni (FOTO/VIDEO)

05.06.2024

21:33

0

U trenutku prekida crno-beli su imali prednost

Utakmica finalne serije, između košarkaša Partizana i Crvene zvezde prekinuta je u uvodnim minutima drugog poluvremena.

Razlog je bilo uvredljivo skandiranje navijača crno-belih na račun supruge predsednika crveno-belih, Vesne Čović. Prvo su arbitri odlučili da prekinu meč, uz upozorenje pražnjenjem tribina ukoliko se sa tim skandiranjem nastavi.

Kako nije prestalo, prvo je ekipa Zvezde napustila teren, a zatim su to učinile i sudije.

Pogledajte i te trenutke.

Prilikom napuštanja Partizan je vodio 57:45, do kraja treće četvrtine je ostalo sedam minuta i 54 sekunde